Tvorba E-shopu

Potřebujete eshop, který je na míru vašemu podnikání?

E-shop na míru

INTERNETOVÝ OBCHOD

Počet uživatelů internetu trvale roste, v ČR za rok 2019 prolomilo 7 milionů aktivních uživatelů dosavadní rekord. S rostoucím počtem uživatelů roste také počet potenciálních zákazníků a objem online nákupů. Zvažujete otevření vlastního internetového obchodu? Děláte správný krok a slibnou investici. Ale jakou cestu při tvorbě e-shopu zvolit? Na této stránce vám poradíme, jak na to můžete jít samostatně. A popíšeme vám dva základní způsoby, mezi kterými si vyberete, když se s tvorbou e-shopu obrátíte na nás.

E-shop levně

Zajistí vám ho tvorba internetového obchodu na OpenSource redakčním systému: WoCommerce, OpenCart, Prestashop apod. S výběrem vám rádi pomůžeme, nebudete na to sami.

E-shop na míru

Varianta, kdy pro vás všechno uděláme na míru. Žádné šablony, žádný OpenSource. Dopřejeme vám unikátní design na míru, redakční systém dle vašich požadavků a přání.

Internetový obchod levně

Už se těšíte, jak budete prodávat po internetu? Bohužel si kvůli omezenému rozpočtu nemůžete zaplatit externí tvorbu e-shopu na míru? Nevadí. E-shop si můžete poskládat sami na tzv. OpenSource redakčním systému. Možná už jste slyšeli o některých z nich jako o Prestashopu apod. Nevýhodou pro vás je samozřejmě velká časová zátěž a možná v některé fázi narazíte na limity svých technických dovedností.

Výsledkem může být přesto rychlý a designově šik e-shop, který je zároveň optimalizovaný pro správné zobrazení na různých typech zařízení od notebooku po tablety a mobily.

E-shopy narozdíl od svého byznysu neděláte každý den, potřebujete s tím pomoct?


Mám zájemService Images


Service Images

Internetový obchod na míru

Možná jste si zkusili poskládat e-shop sami a dospěli jste do mrtvého bodu. Možná už máte e-shop dlouho, jakžtakž funguje, ale vyrostl a zaslouží si pořádný nový kabát. A nebo prostě chcete e-shop přesně podle svých představ, víte, co by měl všechno umět a není toho málo – a od toho jsme tu my.

Vymyslíme vhodné e-shopové řešení pro menší podnikatele i internetový obchod pro zaběhlý byznys, který potřebuje hromadu funkcí na míru. E-shop a jeho funkce přizpůsobíme vám, vašemu byznysu i zákazníkům z vaší cílové skupiny. E-shop bude samozřejmě příjemný pro vaši administraci, abyste s ním (spolu)pracovali rádi. Umíme ho napojit na váš stávající účetní systém atd. A když v budoucnu budete potřebovat e-shop jakkoli doplnit, počítáme s tím a vy můžete počítat s námi.

Pojďte, postavíme spolu e-shop, který bude přesně podle vás, podpoří váš byznys a vytvoří vám zisk!

Ano, jdu do toho