Tvorba web stránek

Express nebo kompletně na klíč

Credit: Flickr user johndoe

Přemýšlíte nad online podnikáním? Nikdy nebyla lepší doba – celý svět se přesouvá právě do online verze.

Každý způsob, jak si pořídit webové stránky, má své plusy i mínusy. Nejste ajťák, nevyznáte se v tom? Nebo jen potřebujete „vytunit Shoptet“? Tak my vám s tím pomůžeme. Děláme úspěšné weby a moc nás to baví.

Sepsali jsme hlavní možnosti včetně té, která by pro vás mohla být úplně zdarma. To zní dobře, ne?

Pět zakladních cest pro tvorbu web stránek:

Web na vlastní pěst a (téměř) zdarma

Už se vidíte na internetu, jak je váš budoucí web hezky vidět a vaše online podnikání se slibně rozjíždí? I my vám držíme palce. Jen nemáte na rozjezd velký rozpočet? Nevadí. Web můžete začít tvořit samostatně – dokonce i bez extra velkých znalostí IT. Zní to příliš růžově, máte pochyby? Ano, nevýhodou je, že musíte počítat s časovou investicí, kterou do tvorby webu tímto způsobem dáte.

Díky OpenSource softwaru si dnes můžete udělat web naprosto samostatně. Základy zvládne prakticky kdokoliv. Existuje řada platforem, ale uvádíme jen trojici nejpopulárnějších:

  • Wordpress, Drupal, Joomla – vedle najdete videomanuál k instalaci systému Wordpress, protože je aktuálně asi nejpopulárnější.
Service Images
Service Images

Abyste se nemuseli spokojit se šablonami grátis, z nichž některé jsou pochybné kvality, zde je on-line burza designů na úrovni. Z nich si určitě vyberete ten svůj. Konkrétní design pro svůj web si na burze kupte sami – ale jestli vás to stresuje, rádi ho pro vás koupíme my.

Konstruktery webu

Nejjednodušší varianta tvorby webových stránek je webový konstruktér – jako je např. populární Wix.com, který jste možná zaregistrovali v reklamách na youtube. A zdaleka není jediný.

Velkou nevýhodou tohoto způsobu je, že jste trvale uvázaní do placení měsíčního tarifu. Kromě toho má docela omezenou škálu funkcí a budete závislý na softwaru z rukou jednoho vývojáře, kterému jste vydáni na milost – proto ve výsledku toto řešení úplně levné být nemusí. Nicméně pokud nechcete utratit jednorázově vyšší částku a zároveň si nechcete lámat hlavu nad nekonečnými možnostmi softwaru, je to dobrá volba.

Tvorba webu na míru

Došli jste až sem? Pak asi hledáte poctivý web na míru. Náš tým věnuje velkou péči malým projektům i velkým firmám, soukromníkům i neziskovce. Možná nemáte úplně jasno, co všechno by váš web měl umět, jak by měl přesně vypadat… Vše s vámi vyjasníme.

Jak u nás probíhá proces tvorby webu na zakázku?

Na startu spolu detailně probereme, jaké máte představy o webu – jak má být rozsáhlý, jak má vypadat a co má umět, jaké potřebujete funkce. Probereme emoce i tvrdá data. Budeme jásat nad poklady, které nám dodáte. A pokud ještě nemáte ani logo a spol., s veškerou grafikou a originálním designem vám také pomůžeme.

A při další fázi už bude míč na naší straně hřiště. Postaráme se o návrhy webdesignu až po naplnění webu obsahem a spuštění webu. Samozřejmě vám v průběhu tvorby předkládáme zásadní kroky ke schválení – a vy máte po celou dobu o svém webu přehled.

Service Images
Service Images

Responzivita a to ostatní

Všechny webovky od nás jsou plně responzivní – dokonale se přizpůsobí každému zařízení od desktopu přes tablet po mobil.

A co server a webhosting nebo registrace domény? Bez obav, všechno vyřídíme za vás. Když budete potřebovat, zajistíme provoz vašeho webu na sdíleném webhostingu nebo vlastním serveru. A jestli potřebujete vlastní doménu, i to za vás vyřídíme. Máte zájem o webové stránky na úrovni? I jestli potřebujete jen nezávaznou konzultaci, napište nám, určitě pro vás vymyslíme nejlepší variantu.


Ano, chci web na míru